nieruchomości gorzów Radziński 3

Mieszkania

Działki

Lokale / Obiekty

Mieszkania do wynajęcia

Szukacie Państwo mieszkania do wynajęcia w Gorzowie? Poniżej znajdziecie Państwo najświeższe oferty wraz z aktualnymi zdjęciami. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące warunków wynajmu, wysokością czynszu, opłat licznikowych, prosimy o kontakt z doradcami. Polecamy również zapoznanie się z ofertami mieszkań na sprzedaż!

1
kategoria
mieszkania
lokalizacja
Gorzów Wielkopolski
ilość pokoi
1
powierzchnia
39.13 m2
piętro
4
cena
1500 PLN
nieruchomości gorzów Radziński

Polecamy Państwu do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 1 pokojowe o pow. 39,13 m.kw. położone na III pietrze w nowym budynku 4-piętrowym, w centrum.

kategoria
mieszkania
lokalizacja
Gorzów Wielkopolski
ilość pokoi
1
powierzchnia
39.0 m2
piętro
2
cena
1500 PLN
nieruchomości gorzów Radziński

Polecamy Państwu do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 1 pokojowe o pow. 39 m.kw. położone na I pietrze w nowym budynku 4-piętrowym, w centrum.

1
Kancelaria Adwokacka Michał Kałużny - usługi prawnicze
nieruchomości gorzów Radziński 6

Witamy Serdecznie w serwisie NIERUCHOMOŚCI firmy AHN APARTAMENT RADZIŃSKI

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie www. Nasze biuro, działające od 1993 r. Świadczy specjalistyczne usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu domów, mieszkań, lokali użytkowych oraz nieruchomości gruntowych.
 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości udzielamy klientom fachowych porad niezbędnych dla realizacji najbardziej korzystnych transakcji. Naszych klientów traktujemy w szczególny, indywidualny sposób.
 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, w soboty od 10:00 do 14:00 (istnieje możliwosć telefonicznego umówienia się również w innych godzinach). Zapraszamy do naszej siedziby w Gorzowie przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 16. Biuro znajduje się na parterze kamienicy, za Biowetem i LOK-iem. Do dyspozycji naszych Klientów mamy bezpłatny parking.
 
Serdecznie Zapraszamy!

CopyRights © 2012 - Nieruchomości Apartament Radziński