nieruchomości gorzów Radziński 3

Mieszkania

Działki

Lokale / Obiekty

Zgłoś nieruchomość

Interesuje Cię sprzedaż nieruchomości – mieszkania bądź działki w Gorzowie? A może chciałbyś zaproponować swoją cenę za kupno lub wynajem mieszkania lub domu, które widziałeś u nas na stronie? Chciałbyś wynająć lokal dla swojej firmy i zastanawiasz się nad wysokością czynszu? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w sprawie cen nieruchomości.

Oferta
Typ oferty:
Rodzaj nieruchomości:
Miasto:
Dzielnica:
Preferowana cena:
od: PLN do: PLN
Powierzchnia:
od: m2 do: m2
Dane zgłaszającego
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Uwagi
Kancelaria Adwokacka Michał Kałużny - usługi prawnicze
nieruchomości gorzów Radziński 6

Witamy Serdecznie w serwisie NIERUCHOMOŚCI firmy AHN APARTAMENT RADZIŃSKI

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie www. Nasze biuro, działające od 1993 r. Świadczy specjalistyczne usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu domów, mieszkań, lokali użytkowych oraz nieruchomości gruntowych.
 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości udzielamy klientom fachowych porad niezbędnych dla realizacji najbardziej korzystnych transakcji. Naszych klientów traktujemy w szczególny, indywidualny sposób.
 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, w soboty od 10:00 do 14:00 (istnieje możliwosć telefonicznego umówienia się również w innych godzinach). Zapraszamy do naszej siedziby w Gorzowie przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 16. Biuro znajduje się na parterze kamienicy, za Biowetem i LOK-iem. Do dyspozycji naszych Klientów mamy bezpłatny parking.
 
Serdecznie Zapraszamy!

CopyRights © 2012 - Nieruchomości Apartament Radziński