nieruchomości gorzów Radziński 3

Mieszkania

Działki

Lokale / Obiekty

Kredyty na zakup nieruchomości

Jeśli planują Państwo finansowanie kupna mieszkania, domu lub działki w Gorzowie kredytem hipotecznym, chętnie pomożemy. Sprzedażą nieruchomości zajmujemy się od blisko 20 lat, stąd formalności związane z uzyskaniem dofinansowań nie są nam obce.

Współpracujemy z wieloma bankami oraz doradcami finansowymi. Bez żadnych dodatkowych opłat wskażemy Państwu najbardziej korzystną ofertę oraz zajmiemy wszelkimi formalnościami.

Gwarantujemy naszym Klientom szybką i fachową obsługę, zapewniając profesjonalne doradztwo inwestycyjne i otrzymanie kredytu na najlepszych dostępnych warunkach.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt

Wypełnij formularz

a nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Imię i nazwisko:
Telefon:
Twój e-mail:
Preferowana godzina kontaktu:

Dodatkowe uwagi:

Wyrażam zgodę na przetważanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz.U. nr 133 poz. 883)
Kancelaria Adwokacka Michał Kałużny - usługi prawnicze
nieruchomości gorzów Radziński 6

Witamy Serdecznie w serwisie NIERUCHOMOŚCI firmy AHN APARTAMENT RADZIŃSKI

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie www. Nasze biuro, działające od 1993 r. Świadczy specjalistyczne usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu domów, mieszkań, lokali użytkowych oraz nieruchomości gruntowych.
 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości udzielamy klientom fachowych porad niezbędnych dla realizacji najbardziej korzystnych transakcji. Naszych klientów traktujemy w szczególny, indywidualny sposób.
 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, w soboty od 10:00 do 14:00 (istnieje możliwosć telefonicznego umówienia się również w innych godzinach). Zapraszamy do naszej siedziby w Gorzowie przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 16. Biuro znajduje się na parterze kamienicy, za Biowetem i LOK-iem. Do dyspozycji naszych Klientów mamy bezpłatny parking.
 
Serdecznie Zapraszamy!

CopyRights © 2012 - Nieruchomości Apartament Radziński